Administratívny pracovník (Back office specialist)

Pracovisko: Galvaniho 12/B, Bratislava                                    Druh prac. pomeru: zastupovanie počas materskej dovolenky (min. 2 roky)
Dátum nástupu: dohodou                                                      Plat brutto: dohodou, podľa skúseností

Náplň práce:
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Príprava podkladov pre účtovnícku firmu
  • Spracovanie cenových ponúk na základe podkladov obchodníkov
  • Príprava objednávok, potvrdení a faktúr
  • Práca s pokladňou
  • Administratívne zabezpečenie chodu spoločnosti
  • Podpora tímu na firemných udalostiach (výstavy, semináre, atď.)

Požiadavky:

  • Úplné SŠ alebo VŠ vzdelanie (ekonomické, technické)
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Skúsenosti so systémom AX výhodou
  • Administratívne a ekonomické znalosti
  • Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý

Váš kontakt:

Lucia Martinus, HR Generalist Metrohm Research Slovakia s.r.o.